+421 908 854 151

jobaorava@gmail.com

JOBA STOLÁRSTVO

Stroje vo výrobe

Na výrobu okien, dverí nábytku a schodov používame CNC technológie od renomovanej talianskej firmy SCM, ktoré zabezpečujú naším výrobkom čo najvyššiu kvalitu. Riadenie softvérom a mechanické vybavenie zaručujú presnosť výroby a kvalitné opracovanie materiálu. A preto naša firma je vďaka tomu pružná a pripravená plniť dodacie lehoty v stanovenom termíne.

SCM ACCORD 25 FX

Výkonné obrábacie centrum portálovej konštrukcie na výrobu okien a dverí . Tento model predstavuje novú generáciu obrábacích centier založených na pohyblivom ramene portálovej konštrukcie, ktorá je osadená 5 osami. Vysoká opracovateľnosť až 250 mm. Vytvorené výrobné programy pre eurookná 78-88-92 vchodové dvere, HS-portál, Interiérové dvere- Bezfalcové dvere a iné ...

Olepovačka SCM OLIMPIC K400 T-ER1

Automatická priemyselná olepovačka pre náročné zákazkové olepovanie ABS hrán hrúbka 2mm a dubových náglejkov v hrúbke 6mm. Priehľadný ovládací panel zvyšuje konfort obsluhy a eliminuje jej možné chyby.

Moja koala

Píla SCM SI 400 EP

Formátovacia píla vysokého štandardu s programovateľným motorickým ovládaným bočným pravítkom, digitálne dorazy, motorický zdvih a naklápanie. Bezchybný rez s uzavretým obvodom čo umožňuje dosiahnuť dokonalé zladenie kusov vo výrobe. Záruka najvyššej kvality rezu počas celej doby pílenia. Vďaka posuvnej konštrukcie stola so špeciálnymi kovovými vodiacimi lištami.

Široko pasová brúska SCM SANDYA 300 RCS

Dvoj agregátová egalizačná brúska zvlášť výkonná pre brúsenie masívu aj dyhy . Vyniká vysokou presnosťou a spoľahlivosťou. Programovacia jednotka zvyšuje komfort obsluhy.

Moja koala

Rámový lis ITAL PRESSE

Moja koala

Hobľovačka- Hrubkovačka

Moja koala

Spodná fréza SCM FORMULA T60

Moja koala